Филмови

РОДЕО – петок, 29 март 2024 – 22:15

Своеглава и комплетно независната Џулија наоѓа бегство од секојдневието во страста за мотоциклите и високооктанскиот свет на групата урбани моторџии кои организираат „Родео“-  недозволени собири каде што возачите ги покажуваат своите мотори и нивните најнови смели акробации. По случајна средба во „Родео“, Џулија се наоѓа себеси вовлечена во тајна и нестабилна клика. Стремејќи се да се докаже на ултра-мажествената група, таа се соочува со низа ескалирачки барања што ќе го обезбедат или уништат нејзиното место во заедницата.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

НУСПОЈАВИ – недела, 21 јули 2024 – 22:15

Дејан Дејан

ОСТРОВОТ НА ЛАГИТЕ – сабота, 20 јули 2024, 22:15

Дејан Дејан

РАДИОАКТИВНА – сабота, 20 јули 2024 – 19:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе