Категорија : Телма Апликација

Телма Апликација

Најновите вести на ТВ Телма од сега и на вашиот мобилен- Апликација на Телма

Дејан Дејан
Најновите вести на ТВ Телма отсега и на вашиот мобилен преку специјална апликација Начин на инсталација Потребно е да ги измените поставките на вашиот уред...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе