Емисии Избори 2024 Топ тема

„Вин-Вин“ (18.04.2024): Претседателските избори во сенка на лидерите на политичките партии

Анемичната претседателска кампања од денеска добива инфузија со парламентарната, со ист фокус, конфликтна, исклучива, без енергија и нови идеи.
Визија и понуда за избор или метастазирање на негативната кампања?
Вечерва во „Вин-Вин“ дебатираа Васко Наумовски и Ненад Марковиќ.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

Дејан Дејан

КОД: Премиера на „Скршени синџири: Враќање по ИСИС“, предизвици и ризици за повратниците

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе