Филмови

МИЛЈА 22 -недела, 21 април 2024- 22:15

Џејмс Силва (Валберг) е оперативец на најпочитуваната и погрешно разбрана единица на ЦИА. Со помош на таен тим командоси, Силва мора да обезбеди и да пренесе на безбедна локација цел што има информации од витално значење за сечиј живот. Дали ќе успее во својот план? Кого ќе го жртвува за да успее? Шпионските игри се немилосрдни.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ТРАУМА ЦЕНТАР – сабота, 25 мај 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БАБИЦА – сабота, 25 мај 2024 – 19:15

Дејан Дејан

СИТЕ ПАРИ НА СВЕТОТ – петок, 24 мај 2024 – 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе