Не пропуштајте Промо тв Серии

БАТИСТ- сериски филм – од понеделник до четврток во 22:15

По операцијата на туморот на мозокот, Жулиен Батист тврди дека не е човекот каков што некогаш бил. Неговиот поранешен шеф го убедува да и помогне на холандската полиција да бара исчезната 15-годишна поробена сексуална работничка во Амстердам. Додека ја бара, го запознава Едвард Стратон, вујкото на исчезнатото девојче кој се обидува да ја најде… Наскоро откриваме дека е ништо не е ако што изглед на почетокот и дека реалноста е повеќеслојна, а вистината е многу покомплицирана, посурова и понеизвесна. Не пропуштајте ја првата епизода од оваа ексклузивна тензична серија со Чеки Карјо во главната улога.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЈУГ – мини-серија – прва епизода – среда 22:15

Дејан Дејан

РУДНИЦИ НА СТРАСТА – сериски филм – понеделник до петок -13:40

Дејан Дејан

НИШТО ВАЖНО – сериски филм – прве епиозда – понеделник 20:20

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе