Црвена линија

Црвена линија с4.е141, денеска во 16:15 (01 април ’24)

Денеска е 1-ви Април, денот кога се лаже на големо.
Конкуренцијата помеѓу политичарите е голема.
Кој македонски политичар е најголем шегаџија, кој најмногу лаже, а кој најмногу ветува, а не исполнува?
Анкета: Кој највеќе лаже во Македонија:
а) Политичарите, б) Рибарите или в) Медиумите?

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Црвена линија с4.е152, денеска во 16:15 (21 мај ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е151, денеска во 16:15 (20 мај ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е150, денеска во 16:15 (17 мај ’24)

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе