Категорија : Црвена линија

Црвена линија

Црвена линија с4.е186, денеска во 16:15 (10 јули ’24)

Дејан Дејан
Секоја година сме сведоци на револтот на земјоделците. Нема вода наводнување, ниска откупната цена, доцнење на субвенции… Во Европската Унија, проблемите на земјоделците се решаваат во...
Црвена линија

Црвена линија с4.е184, денеска во 16:15 (08 јули ’24)

Дејан Дејан
Амбасадорите порачаа – распуштање на судскиот и обвинителскиот совет е мешање во судската власт. Одгворот на Премиерот Мицкоски не се чекаше долго – aмбасадорите се...
Црвена линија

Црвена линија с4.е182, денеска во 16:15 (04 јули ’24)

Дејан Дејан
Иако е забрането и ја загрозува безбедноста, учесниците во сообраќајот сè повеќе користат мобилни телефони. Пешаци, возачи на автомобили, велосипеди, електрични тротинети – со еден...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе