Емисии Избори 2024 Топ тема

Топ тема (19.04.2024): Недостиг на суштина во кампањата за претседателските избори

Што им кажаа, а што пропуштија да им предочат претседателските кандидати на гласачите? – Влегуваат ли во сенка на кампањата за парламентарни избори?
Големи ветувања наспроти реални потреби. Што ја одбележува изборната кампања?
Вечерва во „Топ тема“ дебатираа поранешниот амбасадор Ивица Боцевски и политичките аналитичари Сефер Тахири и Иво Ранѓеловиќ.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

Дејан Дејан

КОД: Премиера на „Скршени синџири: Враќање по ИСИС“, предизвици и ризици за повратниците

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе