win-win Емисии Избори 2024

Интервју со претседателскиот кандидат Бујар Османи 12.04.2024

Декалог на европскиот претседател, десетте завети на Бујар Османи во претседателската трка.
Вечерва на Вин-Вин интервју со кандидатот на Европскиот фронт за претседател на државата Бујар Османи.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

Дејан Дејан

КОД: Премиера на „Скршени синџири: Враќање по ИСИС“, предизвици и ризици за повратниците

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе