Црвена линија

Црвена линија с4.е143, денеска во 16:15 (03 април ’24)

Изјавите на политичарите секогаш имаат некоја цел: да пренесат порака до членовите, противниците, гласачите. Во последно време, зад нив стои група луѓе.
Кој ги бира луѓето што им дишат во врат на политичарите?
Дали им го чуваат грбот или им го држат стравот?
Анкета: Дали би застанале зад некој политичар додека држи говор или дава изјава? ДА/НЕ

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Црвена линија с4.е155, денеска во 16:15 (27 мај ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е154, денеска во 16:15 (23 мај ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е153, денеска во 16:15 (22 мај ’24)

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе