Категорија : Серии

Не пропуштајте Промо тв Серии

СИНА МЕСЕЧИНА – сериски филм – од понеделник до петок во 20:20

Дејан Дејан
Џастин Лориер, врвена специјалистка за воени експлозиви, се враќа дома од мисија во Авганистан и дознава дека нејзиниот татко загинал во сомнителен несреќен случај. Нејзиниот...
Не пропуштајте Промо тв Серии

ГОМОРА – прва сезона – од понеделник до четврток – 22:15

Дејан Дејан
Овој брутално суров приказ на режисерот Матео Гароне со неверојатна прецизност ги раскажува начините на кои гранката на неаполската мафија позната како Камора го контролира...
Не пропуштајте Промо тв Серии

РУДНИЦИ НА СТРАСТА – сериски филм – понеделник до петок -13:40

Дејан Дејан
Емилија Санчез е самохрана мајка која работи во рудник, каде што го запознава Леонардо Сантамарија, син на Роберта Кастро, најмоќната жена во градот. Емилија и...
Промо тв Серии

ЗАСТАНИ И ЗАПАЛИ СЕ – од понеделник до петок во 20:40

Дејан Дејан
„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер К. Роџерс. Насловот на емисијата се однесува на инструкцијата за...
Не пропуштајте Промо тв Серии

ФИРМАТА – сериски филм – НАСКОРО

Дејан Дејан
„Фирмата“ е драмска серија заснована на најпродаваниот роман на Џон Гришам. Серијата која ја продолжува приказната за адвокатот Мичел МекДир, кој како млад соработник, 10...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе