Емисии Избори 2024 Топ тема

Топ тема (22.04.2024) Претседателски дуел во сенка на Реал – Барселона

Седум кандидати, седум различни визии и концепти за идентични предизвици пред кои е Македонија.
Кој е најсоодветниот за функцијата шеф на државата?
Вечерва во „Топ тема“ дебатираа Александар Кржаловски, Имер Селмани и Андреја Стојковски.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

КОД: Премиера на „Скршени синџири: Враќање по ИСИС“, предизвици и ризици за повратниците

Дејан Дејан

“Вреди” ќари мандат од ДПА и “Европскиот фронт”, Јахоски од ДУИ го потврди пратеничкото место, СДСМ и со губење го “стигна” Фронтот на ДУИ

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе