Категорија : Ферплеј

Ферплеј

Фер-плеј со Јана С03ЕП20 – Перо Антиќ и Марјан Србиноски

Дејан Дејан
Во пресрет на кошаркарските квалификации за Еуро 2025, во студиото ги пречекуваме Претседателот и Спортскиот директор на КФМ – Перо Антиќ и Марјан Србиноски. Постојат...
Ферплеј

Фер-плеј со Јана С03ЕП17 – Милан Лазаревски и Томислав Јагуриновски

Дејан Дејан
Со свежи впечатоци од Европското ракометно првенство, викендов ги пречекуваме репрезентативците на Македонија Милан Лазаревски и Томислав Јагуриновски. Против кого беше потешко на теренот –...
Ферплеј

Фер-плеј со Јана С03ЕП16 – Вероника Костовска и Александар Кузмановски

Дејан Дејан
Со карате успеси ни стартува и 2024 година, а со освоен Бронзен медал во Атина, во ,,Фер-плеј” ја пречекуваме Вероника Костовска, заедно со нејзиниот тренер Александар...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе