Топ Тема

Дејан Дејан

Tоп Тема е дебатен магазин во продукција на Телевизија.

Искусни новинари, препознатливи гости и актуелни теми.

Политички дуели и анализи на горливите политички прашања, економски согледувања, ЕУ интеграции, прашања за енергетската криза, спортски теми и гости.

Топ Тема на Телма. Во понеделник, вторник, среда и петок во 19:15.

 

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе