Филмови

НА ДОЛЖНОСТ – петок, 10 мај 2024 – 22:15

Френк Пени е посрамотен полицаец кој бара шанса да се искупи откако го убил киднаперот – единствената трага и надеж за спас на грабнатата 11-годишна ќерка на началникот на полицијата. За да успее да ја пронајде девојката Френк ќе  треба да побара помош од блогерката Ава Брукс. Френк и Ава се во трка со времето. Но не само што треба да се соочат со безброј препреки, туку тие го имаат во играта и братот на киднаперот кој е гладен за одмазда.

https://youtu.be/OiKzf4EF7xk

 

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЅИДОТ – недела, 23 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЗЕМЈА ОД СОНИШТАТА – петок, 21 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе