Филмови

ДОМИНО-недела, 19 мај 2024-22:15

Полицаецот го изгубил својот партнер, кој по долги години работа занедно му станал и добар пријател. Нивната последна мисија завршила трaгично – криминалец му го пресекол вратот на детективот. Обземен од бес и чуство на одмазда полицаецот, заедно со саканата на убиениот, го бараат криминалецот за да ја нанесат правдата.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ТРАУМА ЦЕНТАР – сабота, 25 мај 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БАБИЦА – сабота, 25 мај 2024 – 19:15

Дејан Дејан

СИТЕ ПАРИ НА СВЕТОТ – петок, 24 мај 2024 – 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе