Филмови

БИТКА СО ДРОИДИТЕ – петок, 17 мај 2024 – 22:15

Шест добро обучени платеници ќе бидат најмени од ЦИА за да го киднапираат наследникот на диктатурата во Русија и да извлечат еден трговец со оружје од Москва. Тие добиваат и дополнителна мисија во Чернобил, но тука, предадени од американската влада, тие ќе бидат присилени да се борат за својот живот и да створат излез од заседата поставена од нов смртоносен тим на луѓе – дроиди.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЅИДОТ – недела, 23 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЗЕМЈА ОД СОНИШТАТА – петок, 21 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе