Филмови

ЛУЦИ-сабота, 18 мај 2024-19:15

Toj ризукува се што има. За да обезбеди подобра иднина за својата сопруга и син. Тој влегува во рибарската индустрија, на црниот пазар во Малта.Со надеж дека ќе го промени својот оскуден живот и оскудниот животот на неговата фамилија.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ТРАУМА ЦЕНТАР – сабота, 25 мај 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БАБИЦА – сабота, 25 мај 2024 – 19:15

Дејан Дејан

СИТЕ ПАРИ НА СВЕТОТ – петок, 24 мај 2024 – 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе