Промо тв Серии

СТРАВ ПОКРАЈ ЕЗЕРОТО – сериски филм

Лиза и Кловис треба да се соочат со нова и тотално збунувачка закана кога неколку луѓе одеднаш ќе бидат погодени од мистериозна и смртна закана. Се чини дека вирус се шири во градот Анеси. Тоа е трка со времето за да се открие од каде потекнува вирусот и да се спречи да стане епидемија. Дали тоа беше несреќен случај? Злосторство? Терористички чин? Дали вирусот има врска со мистериозното исчезнување на мало девојче и нејзиниот татко? Секоја минута се брои бидејќи бројот на жртви продолжува да расте. Принудувајќи разделби, уништувајќи планови и растурање семејства, оваа вонредна состојба ќе ја открие вистинската природа на сите жители и ќе ги промени нивните животи засекогаш.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

БАПТИСТ- сериски филм – НАСКОРО

Дејан Дејан

РУДНИЦИ НА СТРАСТА – НАСКОРО

Дејан Дејан

НИШТО ВАЖНО – сериски филм – НАСКОРО

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе