Категорија : Промо тв

Не пропуштајте Промо тв Серии

ЗАСТАНИ И ЗАПАЛИ СЕ – од понеделник до петок во 20:20

Дејан Дејан
„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер К. Роџерс. Насловот на емисијата се однесува на инструкцијата за...
Не пропуштајте Промо тв Серии

ВАШИНГТОНСКИ  ШПИОНИ – од понеделник до четврток во 22:10

Дејан Дејан
Врз основа на вистински настани, серијата ја раскажува приказната за раѓањето на модерната шпионажа за време на американската револуционерна војна. Фокусот е на фармерот Абрахам...
Не пропуштајте Промо тв Серии

ФИРМАТА – сериски филм – НАСКОРО

Дејан Дејан
„Фирмата“ е драмска серија заснована на најпродаваниот роман на Џон Гришам. Серијата која ја продолжува приказната за адвокатот Мичел МекДир, кој како млад соработник, 10...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе