Филмови

ТРАУМА ЦЕНТАР – сабота, 25 мај 2024 – 22:15

Сама и заробена во заклучено болничко изолирано одделение, повредената млада жена мора да избега од двајца злобни убијци кои го бараат единствениот доказ што може да ги вмеша во грозно убиство – куршумот во нејзината нога. За среќа, еден полицаец ветеран е назначен да ја заштити, а тој станува нејзин заштитник бидејќи ноќта станува поопасна.

https://youtu.be/Y2DrOhVpPZo

 

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЅИДОТ – недела, 23 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЗЕМЈА ОД СОНИШТАТА – петок, 21 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе