Филмови

СИТЕ ПАРИ НА СВЕТОТ – петок, 24 мај 2024 – 22:15

Приказната го следи младиот 16-годишен Џон Пол Гети Трети кој е киднапиран, а неговата мајка Гејл се обидува да го убеди неговиот дедо, милијардерот Гети, исто така најбогатиот човек на светот. , да го плати откупот. Кога стариот Гети одбива, киднаперите стануваат брутални. Во трката меѓу животот и смртта се поставува прашањето дали ќе преовлада љубовта кон внукот или кон парите?

Чарли Пламер, Мишел Вилијамс, Кристофер Пламер и Марк Вилберг

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЅИДОТ – недела, 23 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЗЕМЈА ОД СОНИШТАТА – петок, 21 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе