Промо тв Серии

КЛАН – ТРЕТА СЕЗОНА – СЕРИСКИ ФИЛМ

По убиството на новиот претседател Ѓура Ѓорѓевиќ, министерот за полиција прогласува вонредна состојба во земјата и по признанието на Бубон издава потерница за сите членови на Кланот и нивните колеги.

Како на Шок и на Паша им станува јасно дека изјавата на Бубон е основа за налогот за нивно апсење, тие се обидуваат да откријат каде е Бубон и да го убијат. Некои од нивните јатаци од страв и под присила ги изневеруваат ги предаваат членовите на Кланот па полицијата ги апсаи, еден по еден …

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

БАПТИСТ- сериски филм – НАСКОРО

Дејан Дејан

РУДНИЦИ НА СТРАСТА – НАСКОРО

Дејан Дејан

НИШТО ВАЖНО – сериски филм – НАСКОРО

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе