Категорија : Ракомет

Ракомет Спорт

По тројца ракометари и членови на стручниот штаб со позитивни резултати

Дејан Дејан
Во пресрет на квалификациските натпревари за обезбедување пласман на Европското првенство против репрезентациите на Финска и Швајцарија, согласно протоколот од ЕХФ и протоколот за спроведување...
Ракомет Спорт

Борко блескаше и во одбрана и во напад: Вардар испушти победа против Порто во последната секунда (ВИДЕО)

Дејан Дејан
Вардар ремизираше 25-25 против Порто во рамки на 5.коло во Лигата на шампиони. Португалците дојдоа до бод во последната секунда од мечот благодарение на голот...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе