Категорија : Топ тема

Вести Топ тема

Топ Тема 7.10: Музичарите и угостителите пред финансиски колапс

Дејан Дејан
Музичарите и угостителите пред финансиски колапс. Дали државата може да го спречи?  Сите предлагаат  здравствени протоколи, но кој ги почитува? Дали високите бројки на заразени...
Македонија Топ тема

Поради отсуство на судијката Александра Ристеска се одложи „Тортура”

Дејан Дејан
Рочиштето за случајот „Тортура” каде првообвинет е екс директорот на УБК, Сашо Мијалков, се одложи поради отсуство на судијката Александра Ристеска. На денешното рочиште требаше...
Топ тема

Топ Тема – интервју со Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ

Дејан Дејан
Зошто опозицијата смета дека Владата не превзема мерки за санирање на последиците од КОВИД кризата? Какви се ставовите за задолженоста на државата, ребалансот на буџетот...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе