Црвена линија

Црвена линија с4.е155, денеска во 16:15 (27 мај ’24)

Десет дена хируршките сали во најголемиот медицински комплекс во земјава се под клуч. Здравствените власти не можат да го решат проблемот со непријатната миризба што се шири во оперативниот блок. Во меѓувреме пациентите кои се на листата за операции се прашуваат до кога ќе чекаат.
Дали државата не тера да се вратиме на алтернативната медицина?
Анкета: Дали сте биле на бајачка? ДА/НЕ

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Црвена линија с4.е173, денеска во 16:15 (20 јуни ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е172, денеска во 16:15 (19 јуни ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е171, денеска во 16:15 (18 јуни ’24)

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе