Категорија : Фудбал

Спорт Фудбал

Борусија Дортмунд со загуба од 45 милиони

Дејан Дејан
Поради пандемијата спортските клубови се соочуваат со големи финансиски проблеми, а последен кој пријави неативно салдо е Борусија Дортмунд. Германскиот вицешампион Борусија Дортмунд објави дека...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе