Категорија : Филмови

Филмови

ЦРВЕНКАПА

Дејан Дејан
Современа верзија на легендарната приказна за Црвенкапа и лошиот волк… Режија: Кетрин Хардвик; Улоги: Аманда Сејфрид, Лукас Хас, Гери Олдман...
Филмови

СИРАК

Дејан Дејан
По трагичната зауба Кејт и Џон сакаат да посвојат дете. Нешто не е во ред со посвоеното девојче Естер но не можат веднаш да откријат...
Филмови

БОЖЈА ЌЕРКА

Дејан Дејан
Полициски детектив ја истражува вистината зад смртта на неговиот партнер. Мистериозниот случај открива вознемирувачка корупција и опасна тајна во која е вмешана една млада жена....
Филмови

БРАН ВРЗ БРАН

Дејан Дејан
Едниот е пејач, другиот готвач а нивната средба е случајна. Нетрпеливоста која владее меѓу нив ќе ја смени неочекуван настан… Режија: Роко Папалео; Улоги: Роко...
Филмови

РИТУАЛ

Дејан Дејан
Филмот ги следи причините и патешествието на еден американски студент кој патува во Италија за да присустува на обука за егзорцизам . Режија: Микаел Хафстром;...
Филмови

ЛОРО

Дејан Дејан
Филмот е базиран на животот на најконтроверзниот поранешен премиер на Италија, Силвио Берлускони.  Приказната е раскажана преку група бизнисмени и политичари кои работеле и живееле...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе