Филмови

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Зајадливата и бунтовна, Беки е принудена да дојде на викенд во куќа на езерото со нејзиниот татко Џеф кој се обидува повторно да се поврзе со својата ќерка. Група затвореници, избегани од затвор , предводени од немилосрдниот Доминик, упаѓаат во куќата и на семејството на Беки се наоѓа пред сериозна закана. Тоа што неможат да го предвидат бегалците од зaконот, е дека Беки повеќе не е мало девојче и ќе стори сè за да го заштити своето семејство.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЛАВОВСКА БОРБА – недела, 28 јули 2024 – 22:15

Дејан Дејан

СОПРУГАТА НА ШПИОНОТ-сабота, 27 јули 2024, 22:15

Дејан Дејан

ФЕСТИВАЛOТ НА РИФКИН -сабота, 27 јули 2024 – 19:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе