Топ тема

Топ Тема (16.04.2024) Дебата со комуниколозите Сеад Џигал и Бојан Кордалов

Каква реторика доминира во досегашната кампања за претседателските избори.

Како дискредитацијата стана поважна од програмата на кандидатите. Колку е присутна црната кампања во обраќањата од говорниците на партиските бини.

Кандидатите не седнаа на соочување и дебата пред граѓаните. Дали е исцртан курсот на претстојната кампања за парламентарни избори.

Вечерва во Топ Тема дебата со комуниколозите Сеад Џигал и Бојан Кордалов.

Топ Тема на Телма со Огнен Чанчаревиќ.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

Дејан Дејан

Топ Тема 22.05.2024

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе