Емисии Топ тема

Топ тема – Каде ќе се ловат гласови во вториот круг? 05.04.2024

Кампањата за претседателските избори почна. Кандидатите ги откриваат адутите во програмата.

Каде ќе се ловат гласови во вториот круг? Кој кого посакува за партнер и коалицирање по парламентарните избори? Додворувањата почнаа, но и условите за соработка.

Дебата во Топ Тема со Јован Деспотовски од СДСМ, Влатко Ѓорчев од ВМРО – ДПМНЕ и Алберт Муслиу – аналитичар.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

КОД: Премиера на „Скршени синџири: Враќање по ИСИС“, предизвици и ризици за повратниците

Дејан Дејан

Топ Тема 22.05.2024

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе