Категорија : Кошарка

Кошарка Спорт

Скапи протоколи за безбедност во Италија

Дејан Дејан
Претседателот на Кошаркарската федерација на Италија, Умберто Гандини најави дека следната сезона за клубовите ќе биде најтешка во историјата. Претходниот шампионат не го доживеа крајот...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе