Црвена линија

Црвена линија с4.е153, денеска во 16:15 (22 мај ’24)

Со интернет револуцијата и електронска трговија доживува своја експанзија. Кај нас, иако зема замав, се уште е далеку од европскиот просекот.
Недоволна информираност, страв од злоупотреби или тешкото менување на навиките?
Какви се вашите искуства со купувањето преку интернет?
Дали сте се обиделе да го вратите добиениот производ?
Дали ви биле злоупотребени личните податоци?
Анкета: Дали пазарите преку интернет? ДА/НЕ

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Црвена линија с4.е173, денеска во 16:15 (20 јуни ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е172, денеска во 16:15 (19 јуни ’24)

Дејан Дејан

Црвена линија с4.е171, денеска во 16:15 (18 јуни ’24)

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе