Емисии Топ тема

Топ Тема Што сѐ не очекува во предизборната кампања? 03.04.2024

Почнува изборната кампања за претседателските избори? Први избори со оспорен Кодекс за фер избори?

Фрли ли лошото законодавство за поделба на медиумското време за реклами сенка врз кампањата?

Што сè не очекува кога ќе почне и кампањата за парламентарните избори?

За пред и пост-изборието, вечерва во Топ Тема, дебата со Александар Новаковски, поранешен претседател на ДИК и Сефeр Селими, политички аналитичар.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Топ тема (22.04.2024) Претседателски дуел во сенка на Реал – Барселона

Дејан Дејан

Топ тема (19.04.2024): Недостиг на суштина во кампањата за претседателските избори

Дејан Дејан

„Вин-Вин“ (18.04.2024): Претседателските избори во сенка на лидерите на политичките партии

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе