Филмови

СИРАК

По трагичната зауба Кејт и Џон сакаат да посвојат дете. Нешто не е во ред со посвоеното девојче Естер но не можат веднаш да откријат што точно е тоа, или ќе сфатат кога веќе ќе биде предоцна….

Режија:Жаум Колет Сара; Улоги: Вера Фармига, Питер Сарсгард и Изабел Фурман.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

МОЈОТ АНГЕЛ – недела, 16 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

СТРАСТ – сабота, 15 јуни 2024 – 22:55

Дејан Дејан

РАЈОТ НА ГОРБАЧОВ – сабота, 15 јуни 2024 – 19:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе