Филмови

НА СМРТОНОСНА ЗЕМЈА

Тајниот експерт за експлозиви Тафт и член на ЦИА, влегува во бизнис со Мајкл, кого го познава од деновите во Виетнам. Откако ќе отворат бушотина за нафта, поради откриени опасни грешки партнерството се распаѓа а Тафт почнува да се одмаздува…

Режија:Стивен Сигал; Улоги: Стивен Сигал, Мајкл Кејн, Џоан Чен

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЅИДОТ – недела, 23 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЗЕМЈА ОД СОНИШТАТА – петок, 21 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе