Филмови

БОЖЈА ЌЕРКА

Полициски детектив ја истражува вистината зад смртта на неговиот партнер. Мистериозниот случај открива вознемирувачка корупција и опасна тајна во која е вмешана една млада жена.

Режија: Деклан Дејл; Улоги: Ана де Армас, Киану Ривс, Кристофер Мекдоналд

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЅИДОТ – недела, 23 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЗЕМЈА ОД СОНИШТАТА – петок, 21 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе