Категорија : Кошарка

Кошарка Спорт

Сакраменто и Милвоки ги затворија камповите

Дејан Дејан
Иако се уште нема официјална информација за резултатите од тестирањата направени во петокот Сакраменто и Милвоки решија да ги затворат тренинг центрите и играчите ќе...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе