win-win

ВИН ВИН (01.02.2024) Што треба да се случува на македонската политичка сцена по посетата албанската опозиција на Приштина

Оливера Трајковска во ВИН ВИН разговара со Мухамед Халили, поранешен Амбасадор и Сефер Тахири политички аналитичар.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ВИН ВИН (23.05.2024) Дали по изборната хаварија СДСМ ќе оди на идеолошки и кадровски ремонт, дебата со Никица Корубин и Џелал Незири

Дејан Дејан

Вин Вин 09.05.2024

Дејан Дејан

Вин Вин 02.05.2024

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе