Филмови

НАДВОР ОД СИТЕ СОМНЕЖИ – недела, 31 март 2024 – 22:15

Тоа е застрашувачка вистинска приказна за штотуку оженет агент на ФБИ кој оди да ја заврши својата работа во планински град во државата Кентаки. Таму наскоро влегува во недозволена врска со сиромашна локална девојка која набрзо станува негов главен доушник. Таа во него гледа излез од нејзината навидум безизлезна ситуација; сепак, наместо тоа, нивните животи полека се движат по патот на целосна катастрофа. Скандалот што следува ќе ги разниша темелите на најважната агенција за спроведување на законот во САД и, за прв пат во историјата, ќе заврши со обвинение за убиство на агент на ФБИ.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани соджини

МИЉА 22 -недела, 21 април 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЧЕЛИЧНА ПРАВДА – сабота, 20 април 2024 – 22:15

Дејан Дејан

ЅВЕЗДА ОД 100 КИЛА -сабота, 20 април 2024 – 19:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе