Филмови

СИРОМАШНИ НО БОГАТИ

Сто милиони евра веројатно се сто милиони причини да се биде среќен. Семејството Тучи ќе разбере дека и не е се така забавно во светот на богатите. Не смеете да ја пропуштите една од најпопуларните италијански комедии.

Режија: Фаусто Брици; Улоги: Кристиан Де Сика, Енрико Брињано, Лучиа Оконе

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ЅИДОТ – недела, 23 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

БЕКИ – сабота, 22 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

ЗЕМЈА ОД СОНИШТАТА – петок, 21 јуни 2024- 22:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе