win-win Емисии

Вин Вин интервју со претседателскиот кандидат Гордана Силјановска Давкова 14.03.2024

Важно е! Лидерство што носи промени, ова е слоганот на конвенцијата на која Гордана Силјановска Давкова по вторпат доби претседателска номинација.

Какви промени, кој е вистинскиот пат, како да сопрат поделбите, што може да направи претседателот на Републиката?

За женската димензија, критиките за албанофобичност, русофилство и изолација вечерва во Вин-Вин интервју со Гордана Силјановска Давкова.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

КОД: Премиера на „Скршени синџири: Враќање по ИСИС“, предизвици и ризици за повратниците

Дејан Дејан

ВИН ВИН (23.05.2024) Дали по изборната хаварија СДСМ ќе оди на идеолошки и кадровски ремонт, дебата со Никица Корубин и Џелал Незири

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе