win-win Емисии

„Вин-Вин“ (07.03.2024) На Македонија и треба самоодржливост, во НАТО сме, патот е ЕУ

Претседателот на ЗНАМ, Максим Димитриевски се одлучи за претседателска номинација.
Дали Вила Водно е вистинската амбиција или Димитриевски во претседателското полувреме игра за оптимален резултат во парламентарната лига за својата ЗНАМ? – Кои се црвените линии, има ли услови за коалицирање, ќе избереме ли претседател?
Вечерва интервју со претседателскиот кандидат Максим Димитриевски.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Дејан Дејан

КОД: Премиера на „Скршени синџири: Враќање по ИСИС“, предизвици и ризици за повратниците

Дејан Дејан

ВИН ВИН (23.05.2024) Дали по изборната хаварија СДСМ ќе оди на идеолошки и кадровски ремонт, дебата со Никица Корубин и Џелал Незири

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе