win-win Емисии

Вин-Вин 07.12.2023

Криминалот и ендемската корупција се закануваат целосно да го деградираат општеството. Изборите може да бидат безмилосна вербална војна за плен или шанса за прв чекор кон деконтаминација. Дали анкетните рејтинзи ги одредуваат наративите, партнерите, актерите, ветувањата?

Дебатираат Благојче Атанасовски, Александар Кржаловски и Џелал Незири.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

(ВИДЕО) Дали бродови и книги од Тито ја поскапуваат струјата?- ХоризонТелма Еп.20

Дејан Дејан

Топ Тема интервју со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николовски 19.06.2024

Дејан Дејан

„Топ тема“ (18.06.2024): Укинување на економските директори и спојување на Клинички центар

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе