win-win Најважни

Интервју со Мала Царовски во Вин Вин на Телма

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

Изет Маџити од „Вреди“ ќе седне во фотелјата на Артан Груби како прв вицепремиер

Дејан Дејан

Како да не пораснат сметките за граѓаните, ако набавната цена на струјата се зголемува?

Дејан Дејан

30-годишна жена од Македонија загина во сообраќајна несреќа во Грција

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе