Категорија : Ферплеј

Ферплеј

ФЕРПЛЕЈ со Јана – Имаме ли предрасуди за изгледот на бодибилдерите?

Дејан Дејан
ЕКСКЛУЗИВНО ИНТЕРВЈУ со светски познатиот бодибилдер Кевин Леврони кој ни открива како го одржува добриот изглед и доброто здравје на педесет и седум годишна возраст?...
Ферплеј

ФЕРПЛЕЈ СО ЈАНА – „ФК.Слободен“ не е слободен

Дејан Дејан
Група спортски ентузијасти, фанови на фудбалот го создадоа новиот фудбалски клуб на домашната сцена. Во Ферплеј дознаваме: Имаат ли доволно голгетери или само аматери? Имаат...
Емисии Ферплеј

ФЕРПЛЕЈ СО ЈАНА – Македонија има нов Национален рекорд во спелеологија.

Дејан Дејан
Дарко Неданоски беше дел од меѓународната експедиција „Скалар“ во Словенија и е првиот Македонец кој летово се најде на – 1.200 метри во внатрешноста на...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе