Ферплеј

Фер-плеј со Јана С03ЕП14 – Божиќно издание

Божиќно издание на ,,Фер-плеј” заедно со шампионите кои и донесоа одличја на Македонија во 2023 година, од светската и европската сцена: Мери Акиевска- Бодибилдинг, Бобан Илиоски кик-бокс и Игор Стефановски Иџе – автомобилизам.
За празничната атмосфера во студиото да биде целосна, со убава музика придонесоа Александра Јанева и нејзиниот бенд.
Недела, 07.01.2023 во 16:15 на Телма.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

ФЕР-ПЛЕЈ со Јана С03ЕП23 – ЖЕНСКА ТРКА

Дејан Дејан

ФЕР-ПЛЕЈ со Јана С03ЕП22 – Кошаркарски ФИБА Судии

Дејан Дејан

Фер-плеј со Јана С03ЕП21 – Ева Милевска

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе