Филмови

СРЕЌНИТЕ ЛОГАНОВИ – недела, 05 мај 2024 – 23:50

Кога Џими Логан (Ченинг Тејтум) добива отказ, тој ги убедува својот брат Клајд (Адам Драјвер) и сестрата Мели (Рајли Киу) да му помогнат да ja ограби стазата Шарлот за време на трката НАСКАР.

Photo

Charlotte Motor Speedway

Но, ќе им треба помош од Џо Бенг (Даниел Крег), осуденик на одслужување на казна. Сè што треба да направат е да го извадат Џо од затвор, да го разнесат трезорот на тркачката патека, да се извлечат со парите, да го вратат Џо во затвор и да го одведат Џими навреме на натпреварот за убавина на неговата ќерка. Што би можело да тргне наопаку? Па, постои проклетството на семејството Логан.

© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Овој текст не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

Поврзани содржини

МОЈОТ АНГЕЛ – недела, 16 јуни 2024 – 22:15

Дејан Дејан

СТРАСТ – сабота, 15 јуни 2024 – 22:55

Дејан Дејан

РАЈОТ НА ГОРБАЧОВ – сабота, 15 јуни 2024 – 19:15

Дејан Дејан

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе