Таг : zavrti na Telma

Емисии Не пропуштајте

„Заврти на Телма“-квиз на Телма – ОД ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТОК ВО 17:10

Дејан Дејан
Квизот „Заврти на Телма“ се враќа на фреквенцијата на Телма. Со точни одговори на интересни и поучни прашања до награди за знаењето. Квизот се емитува...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе