Таг : Putin

Вести Најважни Свет

Бајден: Путин е во ќош, планира сајбер напади врз САД и биолошко оружје врз Украина

Дејан Дејан
Населението да се подготви за неселективно руско гранатирање на цивилните објекти. Украинската армија утринава со најново предупредување до украинскиот народ – се очекува руските сили...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе